İletişime geç

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Eşya Taşımacılığı

İnşaat sektöründe modern yöntemler geliştirilmeye başlamasından beri, binalar artık yüksek yapılıyor. Bu binalara geleneksel nakliyat yöntemleri ile taşınmak da haliyle zorlaşıyor. Artık bu sebeple insanlar daha güvenilir ve hızlı taşımacılığı sağlayan asansörlü nakliyatı tercih ediyor. İstanbul’da bu konuda oldukça kaliteli bir hizmet veren Haliç Nakliyat da adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor.

Taşınması gereken tüm eşya ve malzemelerin çok yüksek katlara dahi herhangi bir darbe ya da zarar görmeden taşınmasını sağlayan asansörlü nakliyat, sektörde en çok kullanılan taşımacılık yöntemlerinden birisidir. Hızlı ve güvenilir olması nedeniyle müşteriler tarafından tercih edilen bu yöntemle, eşyalarınızın zarar görmesi korkusundan da uzaklaşabilirsiniz. Sizler de eşyalarınızın güvenli bir biçimde taşınmasını istiyorsanız Haliç Nakliyat’ın asansörlü nakliyat hizmetinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

ASANSÖRLÜ NAKLİYATIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Asansörlü nakliyat müşterilere başta hız ve güvenlik olmak üzere birçok avantaj sağlamaktadır. Haliç Nakliyat’ın İstanbul ve tüm ilçelerinde verdiği asansörlü taşımacılığın faydalarını ise şu şekilde listelemek mümkün olacaktır:

Asansörlü nakliyat, hızlı bir biçimde eşyaların bir yerden bir yere taşınmasını sağlamaktadır. İnsan gücüyle yapılan geleneksel nakliyat işleri yavaşlatır ve gün boyunca sürmesine neden olur. Bu sebeple acelesi olan herkesin asansörlü nakliyatı tercih etmesi gerekmektedir.

Asansörlü nakliyat güvenilir bir yöntemdir. Çünkü dar girişli ve yüksek apartmanlara eşya taşırken, sürtünme, düşürme ve darbeye bağlı olarak zarar ortaya çıkabilmektedir. Uygun fiyata taşınma işlemi gerçekleştirmek için, eşyaların zarar görme riskini almak bizce pek mantıklı değildir. Güvenilir bir taşınma ve eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için asansör mutlaka tercih edilmelidir.

Asansörlü nakliyat çevreye de rahatsızlık vermez. Geleneksel taşınma yöntemlerinde gürültü yüksek olacağı için apartman sakinlerini rahatsız edebilir. Asansörlü taşımacılıkta işlemler çabuk hallolduğu için zaman kaybı da yaşanmaz, çevreyi sıkıntıya da sokmaz.

PRATİK TAŞIMACILIK İÇİN: HALİÇ NAKLİYAT

Eğer sizler de taşınma işlemlerinin hızlı ve pratik bir biçimde gerçekleşmesini istiyorsanız eşyalarınızın güvende olacağı asansörlü nakliyatı tercih etmelisiniz. Bu konuda kaliteli hizmet veren Haliç Nakliyat ile mutlaka iletişime geçmelisiniz.

İstanbul/ kurtköy Yenişehir Mahallesi Grup Center İşhanı no :123
Pazartesi - pazar 08.00 -22.00

Anadolu yakası :

İzmir şube :

İstanbul şube :