İletişime geç

Fabrika Taşımacılığı

Ev ve ofis taşımacılığının yanı sıra Haliç Nakliyat ekibi olarak fabrika taşımacılığı konusunda da sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz. Fabrikalar, ev ve ofislere nazaran çok daha kalabalık eşya grubuna sahip olan devasa alanlardır. Merak etmeyin bu alanları da en kısa süre içerisinde boşaltıyor ve sizleri yeni adreslerinize güvenilir bir şekilde taşıyoruz. Eşya sayısı ya da boyutu ne olursa olsun en kısa sürede harekete geçiyor ve geniş iç hacme sahip araçlarımız ile birlikte zaman kazandırıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Fırsatı…

Fabrika taşımacılığı, profesyonel bir ekip ve geniş bir araç filosuna ihtiyaç duyuyor ve bu konuda Haliç Nakliyat olarak 25 yılık tecrübemizi gözler önüne seriyoruz. Zamandan tasarruf etmek ve fabrikalarınızı yeni alana en kısa sürede taşımak adına asansörlü taşımacılık avantajını sizinle buluşturuyoruz. Eşyalarınızın boyutu ve sayısı ne olursa olsun süreç değişmiyor ve sizler de gün içerisinde fabrikalarınızın yerleşimini yapabiliyorsunuz.

Profesyonel Ekip, Kalabalık Araç Filosu

Fabrika taşımacılığı ile birlikte fuar taşımacılığı, para kasası taşımacılığı, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve daha birçok hizmet ile geniş bir yelpazede çalışmalarına devam eden firmamız, profesyonel kadrosu ve kalabalık araç filosu ile fark yaratmaya devam ediyor. Her geçen gün biraz daha büyüyor ve siz değerli dostlarımıza çok daha kaliteli çalışmalar sunuyoruz. Detaylı bilgi için  0 532 237 82 04  numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

En Güvenilen Fabrika Taşıma Hizmetleri

İstanbul’da faaliyete geçtiği ilk günden beri hizmetlerini sürdüren Haliç nakliyat firması gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daima kusursuz hizmetler sunmuştur. Fabrika taşıma hizmeti sektörün en zorlu ve en yorucu hizmetlerinden bir tanesidir. Bazı firmaların yetişemediği bir hizmet olan fabrika taşıma hizmetinde her zaman güvenilir ve kusursuz hizmet almak isterseniz tercih edeceğiniz adres Haliç nakliyat firması olmalıdır. Uzman personeli ve geniş araç filosu ile İstanbul ve ilçelerinden siz değerli müşterilerimize haftanın yedi günü profesyonel taşıma hizmetleri sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul/ kurtköy Yenişehir Mahallesi Grup Center İşhanı no :123
Pazartesi - pazar 08.00 -22.00

Anadolu yakası :

İzmir şube :

İstanbul şube :