İletişime geç

 Kartal Evden Eve Nakliyat

Ne düşündüğünüzü çok iyi biliyoruz. Ev taşımak evet zor bir iş ancak bundan daha da zor olanı ev taşıma için yardım alacağınız firmanın tespitini yapmak. Bununla ilgili kafanızda oluşan soru işaretlerini tahmin edebiliyoruz. Acaba eşyalarıma bir zarar gelir mi? Acaba nakliye firması gerçekten profesyonel mi? Acaba iş bitiminde talep ettikleri ücretten daha fazlasını almak isterler mi? Sorularının türevleri kafanızdan geçiyor olabilir. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini bir kenara bırakın ve 10 yılı aşkın süredir nakliye sektöründe isim yapmış ve yüzlerce başarılı iş teslim etmiş Haliç Nakliyat güvencesi ile taşınmanın keyfini çıkarın.

Kartal Evden Eve Nakliyat

Firma olarak yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyetini tek çalışma prensibi altında birleştirdik. Alanında uzman teknik ekibimiz ve son teknolojik gelişmeler ışığında donatılmış ekipmanlarımız ile dün olduğu gibi bugünde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Sadece evden eve nakliyat değil; ofis nakliyatı, eşya depolama, sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat alanlarında da güvenle hizmet vermekteyiz.

İstanbul ve tüm ilçelerinde olduğu gibi Kartal ilçesinde de evden eve nakliyat alanında hizmet vermekteyiz. Profesyonel anlamda bizden destek almak için bize ulaştığınızda teknik ekibiz kısa bir süre sonra eşyanın taşındığı mekâna gelerek eşyalarınızın durumu büyüklüğü, kırılganlığı, taşınacak olduğu kat sayısı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak bir yol haritası çizerler. Kırılganlık yapısı daha fazla olan eşyalar özel ambalajlarla sarılıp sarmalanarak nakliyle işlemine geçilir. Eşyalarınız evinizin bulunduğu kat sayısı fark etmeksizin büyük bir özenle tabanı halı ile kaplı kapalı kasa nakliye aracımıza yüklenir. Bu sayede eşyalarınız olumsuz hava şartları ve kirlenmelere karşı korunarak güven içinde yeni yaşam alanınıza taşınır.

Kartal evden eve nakliyat çözümleri için bize iletişim bölümümüzdeki numaralar yardımı ile ulaşabileceğiniz gibi, canlı destek hattı ve nakliye talep formunu da kullanabilirsiniz. Bize ulaşmadan önce referanslar kısmını ve galeri bölümünü inceleyerek daha önce bitirdiğimiz başarılı iş teslimleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Başarılı bir eşya nakil işlemi düşlüyorsanız adresiniz tam olarak burası!

CEVAP BIRAKINE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir * Adınız

İstanbul/ kurtköy Yenişehir Mahallesi Grup Center İşhanı no :123
Pazartesi - pazar 08.00 -22.00

Anadolu yakası :

İzmir şube :

İstanbul şube :