İletişime geç

Paketleme ve ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Bir nakliyat firmasının en çok önem verdiği konuların başında paketleme ve ambalajlama gelmektedir. Bu konuyla yakından ilgilenen firmalar, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunabilmek için ithal ve işe yarar paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Eğer çalışmak istediğiniz firma size bu imkanı vermiyorsa mutlaka başka bir nakliyat firması bulmanızı tavsiye ederiz. Müşterilerinin eşyalarına gözü gibi bakan firmalardan birisi olan HALİÇ Nakliyat da kaliteli bir paketleme ve ambalaj hizmeti sunmaktadır. Bu yönüyle sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma, adından sık sık söz ettirmektedir. İstanbul’da evden eve nakliyat dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi olan HALİÇ Nakliyat’a eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

PAKETLEME VE AMBALAJLAMA NEDİR? NASIL YAPILIR?

Paketleme ve ambalajlama taşınma sürecinin en önemli adımlarından birisidir. Çünkü düzgün paketlenmeyen eşyalar olası bir aksilik durumunda kolay zarar görmekte ve müşterinin mağdur olmasına neden olmaktadır. HALİÇ Nakliyat paketleme ve ambalajlama konusunda eğitim görmüş çalışanları ve ithal malzemeleri ile birlikte bu hizmeti hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmektedir. Müşterisinin eşyasına büyük önem veren firma bu nedenle paketleme tekniklerinde de basite kaçmamakta, titizlikle çalışmalarını yürütmektedir. Paketleme ve ambalajlama sırasıdnda, eşyanın cinsi, özellikleri, boyutları ve kırılıp kırılmayacağı gibi konular irdelenir buna göre malzeme seçimi yapılır. Bu malzemeler arasında ise, Kraft karton kutu, balonlu naylon paket, havalı naylon paket, paketleme kağıtları, kapitone, kutu, battaniye gibi ürünler vardır.

HALİÇ Nakliyat paketleme ve ambalajlama sırasında şunlara dikkat eder:

-Bardak, vazo, değerli ama kırılacak nitelikte tüm eşyalar, özel kutulama işlemlerinden geçirilir. Böylece her türlü darbeye ve düşmeye karşı en baştan önlem alınmış olur.

-Porselen gibi değerli eşyalar karton kutulara yerleştirilmeden önce özel kağıtlarla sarılır.

-Elbise, takım elbise, kırışmaması ve lekelenmemesi gereken her türlü kıyafet için özel kılıflar kullanılır ve araçlardaki askılara titizlikle yerleştirilir.

-Sökülmesi gereken eşyalar usta marangozlar tarafından sökülür ve her bir parça ayrı ayrı ambalajlanır.

Eğer sizler de eşyalarınızın kaliteli bir biçimde paketlenmesini ve taşınma sırasında zarar görmemesini diliyorsanız, HALİÇ Nakliyat ile iletişime geçmelisiniz.

İstanbul/ kurtköy Yenişehir Mahallesi Grup Center İşhanı no :123
Pazartesi - pazar 08.00 -22.00

Anadolu yakası :

İzmir şube :

İstanbul şube :