İletişime geç

Sigortalı Taşımacılık

Evden eve nakliyat ve diğer tüm nakliyat çeşitlerinde, müşterilerin aklına ilk gelen “Eşyalarıma zarar gelir mi” sorusu oluyor. Bu soruya ise adından söz ettiren ve kaliteli hizmet veren nakliyat firmaları kolaylıkla cevap verebiliyor: Sigortalı TaşımacılıkHaliç Nakliyat da  hizmet verdiği her müşterisine kaliteli çözüm önerileri sunmasının yanı sıra sigortalama hizmeti de sağlamaktadır. Bu çalışma ile müşterinin tüm hakları korunmakta, eşyaların zarar görmesi durumunda ise bedeli geri ödenmekte kimse mağdur olmamaktadır.

Rekabetin en üst düzeyde olduğu nakliyat firmaları, sigortalama hizmeti ile ön plana çıkmaya çalışmaktadır. Kalitesiyle adından sık sık söz ettiren Haliç Nakliyat da verdiği bu hizmet ile sektörde öncü konumdadır.

SİGORTALAMA HİZMETİ NASIL VERİLMEKTEDİR?

Nakliyat firmalarının yaptığı sigorta işlemleri üç kısma ayrılmaktadır. Bunları şu şekilde listelemek mümkün olacaktır:

-Tam ziyan: Eşyaların taşındığı araç ve içerisinde bulunan her şeyin tamamen zarar görmesi durumunda verilen güvencedir.

-Dar teminat: Taşınan yük ve eşyaları taşıyan aracın başına gelebilecek olumsuzluklar sonucunda zarar temin edilmektedir. Fakat bu teminatın içerisine hırsızlık, eksilme ve ıslanma gibi konular girmemektedir.

-Geniş Teminat: Taşınan yükün evden çıkarılma ve yeni eve getirilmesi arasında geçen süreç boyunca başına gelebilecek her türlü aksiliğin temin edilmesini kapsar. Bu yöntem genellikle tüm nakliyat firmaları tarafından kullanılmaktadır.

İstanbul/ kurtköy Yenişehir Mahallesi Grup Center İşhanı no :123
Pazartesi - pazar 08.00 -22.00

Anadolu yakası :

İzmir şube :

İstanbul şube :