İletişime geç

TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat işi alanında uzman kadromuz önderliğinde sunduğumuz nakliye hizmetine kıyasla nadir olarak tercih edilir. Taşınmaya elverişli olmayan bina yapılarında en çok, eşyanın taşınırken zarar görme riski baz alındığında tercih edilen taşınma işlemidir. Yüksek katlı binalara, giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü nakliyat seçeneğidir.  Eğer evinizde asansör yoksa bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyorsa, 4. kattan daha üste tanışacaksanız asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu kararı nakliyat firmanız ile beraber istişare ile vermenizi öneriyoruz.

Evinizin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon, pencerelerin uygunluğu önemlidir. Modüler asansörün kurulması için bina çevresinin uygun olması gerekmektedir. Bazen evin önünde bulunan bir ağaç bile veya evinizin bulunduğu sokaktaki trafik akışı asansör kurulmasını engellemektedir. Taşınacağınız eve asansör kurulabilir mi? Bu sorunun cevabına evinizin ve sokağın resimlerini çekerek nakliyat firmanız ile paylaşırsanız öğrenebilirsiniz. Bu önlemleri almadan asansör evinizin kapısına kadar gelip kurulamayacağı anlaşıldığında geri gittiğinde bile size bir maliyet oluşturacaktır. Bu ekstra maliyetler için önlem almayı ihmal etmeyin.

Nakliyat asansörleri genellikle balkon veya çift açılır pencerelere son zamanlarda yaygınlaşan fransız balkonlara kuruluyor. Eğer asansör balkona kurulduysa balkon kapınızdan geçebilen tüm eşyalar asansör ile taşınabilir.Eğer balkon kapınız plastik doğrama (pimapen) ise asansör ile taşınması gereken beyaz eşyalar, koltuk takımınız bu kapıdan büyük olasılıkla geçmeyecektir. Bu eşyalar yine merdivenler kullanılarak taşınacaktır. Evinizde fransız balkon var veya pencerenin her iki kanadı da açılıyorsa muhtemelen tüm eşyalarınız asansörle evinize taşınacaktır.Bazen eşyaların taşınması için evde bulunan bir pencere taşınma sonuna kadar sökülüp taşınma bittikten sonra tekrar takılabiliyor. Bu seçeneklerinde olduğunu unutmayın. Eşyalarınızın asansörle taşınmasını istiyorsanız bu ihtimalleri de değerlendirin.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Haliç  Evden Eve Nakliyat olarak Tuzla evden eve nakliyat alanında en çok tercih edilen en kaliteli Asansörlü taşıma nakliyat çözümleri sunuyoruz. Eşyalarınızın asansörlü nakliye hizmeti kapsamında taşınması ve bu işlem ile yeni adresinize teslim edilme işlemi tamamen firmamız güvencesinde sizlere sunulacaktır.

Evden eve nakliyat sektörü; eşyalarınızın sistemli, düzenli taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir. Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerden dolayı taşınmak zorunda olduğunuz için  evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevki vb. özellikler göz önüne alınarak  uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

Haliç evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu full+full donanım , iş takip yöntemi, profesyonel stili ile aranılan bir nakliye firmasıdır.  Haliç Evden Eve Nakliyat  Tuzla evden eve nakliyat Tuzla Bolgesinde Ev Ofis Tasimacilik ve Tasima Hizmetlerini Surdurmekte Olan Firmamiz Daima Kaliteli Guvenli ve Cagdas Bir Sonuc Elde Etmistir

Tuzla Evden Eve Nakliyat, Tuzla Evden Eve Tasimacilik, Tuzla Asansorlu Evden Eve Nakliyat, Tuzla Asansorlu Nakliyat,Tuzla Nakliyat Firmalari, Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatlari, Tuzla Nakliyat,

Haliç Nakliyat Ulastirma Bakanligi Tarafindan Vermis Oldugu K.3 Tasima Yetki Belgesi Karayolu Tasima Yonetmenligi 2006 Yillinda Devlet Tarafindan Resmi Gazetede Yuruluge Giren Tasima Yetki Belgesi Layikiyla Yapan Firmalara verilmistir

Haliç Nakliyat Butun Belgeleriyle Son Sistem Asansorlu ve Araçlariyla  Haliç Nakliyat Taleplerinize Cevap Vermektedir.

Taşınmak İçin Bizi Arayın!

Haliç Nakliyat Eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını istiyorsanız sizler de firmamızdan yardım alabilirsiniz.  Web sitemiz ayrıcalığı ile ne gibi hizmetler sunduğumuzu çok daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Taşınma işlemlerinin yeni çiftler için ne kadar sorun olduğunu biliyoruz. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınmasının da yine aynı zahmete sahip olduğunu biliyor ve bu yüzden teknolojiyi de kullanarak sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Nakliyat firmalarına karşı ön yargı ile yaklaşan birçok müşterimizin ön yargılarını yıkmayı başardık ve sunduğumuz hizmetler ile birlikte bu sektörde ne kadar farklı olduğumuzu gösterdik. Asansörlü taşımacılık hizmetlerinde bu alanda fark yaratmayı başaran firmamızdan sizler de hizmet alabilir ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde bizlere teslim edebilirsiniz. Paketleme ve araca yerleştirme sürecinde titiz bir şekilde davranacak olan adresimizden sizde en iyi hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de bize ulaşabileceğiniz gibi taşınırken eşyalarınızı bize emanet ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Size özel hizmetler için her zaman burada olacağız.

CEVAP BIRAKINE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir * Adınız

İstanbul/ kurtköy Yenişehir Mahallesi Grup Center İşhanı no :123
Pazartesi - pazar 08.00 -22.00

Anadolu yakası :

İzmir şube :

İstanbul şube :